eBiuletyn-Newsletter

Producenci

DLA NIEGO

DLA DZIECKA


REGULAMIN SKLEPU

 

 1. Sklep internetowy Czarna Dama znajdujący się pod adresem czarnadama.pl, który umożliwia dokonywanie zakupów za pośrednictwem Internetu, prowadzony jest przez firmę P.P.H.U. ARTIM, Ul. Jagiełły 5/14, 83-110  Tczew,  NIP 593-197-03-06, REGON 222125882 zwaną dalej Sprzedawcą. Wpis do Ewidencji Działalności Gospodarczej w Tczewie.

 2. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen produktów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych produktów do oferty sklepu, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

 3. Poprzez złożenie zamówienia należy rozumieć wypełnienie formularza znajdującego się na stronie sklepu. Złożenie i potwierdzenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu, dobrowolnym dokonaniem zakupu zamówionego towaru oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie przez Sprzedawcę danych osobowych Kupującego do celów związanych z realizacją zamówienia.

 4. Oferta sklepu nie jest oferta handlową, stanowi zaproszenie do złożenia oferty kupna. Momentem zawarcia umowy kupna-sprzedaży jest moment potwierdzenia przez Sprzedawcę przyjęcia do realizacji zamówienia, drogą mailową.

 5. Zamówienia w sklepie czarnadama.pl przyjmowane są przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, natomiast realizacja zamówienia odbywa się w dni robocze.

 6. Prosimy o podanie prawidłowych danych kontaktowych, ponieważ błędnie wypełniony formularz może utrudnić lub uniemożliwić realizację zamówienia.

 7. Po złożeniu zamówienia Klient otrzyma e-mail z informacją o przyjęciu złożonego zamówienia oraz numerem zamówienia. W przypadku braku otrzymania informacji Klient powinien niezwłocznie skontaktować się ze sklepem telefonicznie lub mailowo.

  Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy


 8. Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności. Zazwyczaj realizacja danego zamówienia trwa od 1 do 7 dni roboczych.

 9. Sklep zastrzega sobie prawo weryfikacji dokonanego zamówienia oraz jego anulowanie w przypadkach uzasadniających wątpliwości, co do możliwości realizacji zamówienia.

 10. Ceny wszystkich produktów są cenami brutto i jest doliczany do nich koszt przesyłki.

 11. Koszt przesłania zamówionego towaru pokrywa Klient i zależy od sposobu wysyłki.

  Kurier – przelew (przedpłata na konto) – 15,50 zł
  Kurier – płatność przy odbiorze przesyłki (za pobraniem) – 25 zł

 12. Wybierając formę płatności „przelew” kwotę należności zamówienia należy przelać na poniższe konto :


  Idea Bank SA

  ul. Przyokopowa 33

  01-208 Warszawa

  93 1950 0001 2006 0895 8341 0002


  P.P.H.U. ARTIM
  Ul. Jagiełły 5/14
  83-110  Tczew

 13. Wszystkie artykuły oferowane przez sklep czarnadama.pl są fabrycznie nowe i wolne od wszelkich wad fizycznych.

 14. Wraz z każdym zamówieniem wystawiamy fakturę VAT.

 15. Klient jest zobowiązany sprawdzić stan przesyłki podczas odbioru w obecności kuriera, niezwłocznie zgłosić stosowną reklamację do firmy przewozowej oraz poinformować o tym sklep. Sporządzony protokół szkody ułatwi postępowanie reklamacyjne wobec firmy kurierskiej.

 16. Konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić w ciągu 14 dni od daty dostawy bez podania przyczyny, składając odpowiednie oświadczenie na piśmie. Konsument jest zobowiązany do odesłania towaru na własny koszt. 

 17. Zwracany lub wymieniany towar nie może nosić znamion użycia, musi być czysty, pozbawiony zapachu, posiadać metkę, oryginalne pudełko i dowód zapłaty (np. faktura VAT, wydruk z konta bankowego).

 18. Zobowiązujemy się do ochrony danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. (Dz. U. 1997 Nr 133 poz.883). Zgodnie z ustawą Klienci sklepu mają prawo do wglądu, edycji swoich danych oraz usunięcia jeśli zajdzie taka potrzeba.

 19. Sklep zastrzega sobie możliwość telefonicznego lub e-mailowego kontaktu z Klientem celem weryfikacji zamówienia lub danych kontaktowych Klienta.

 20. Różnice wynikające z indywidualnych ustawień komputera i monitora Klienta (kolor, proporcje itp.) mogą być podstawą rezygnacji lub wymiany zakupionego towaru do 14 dni od daty dostawy.

 21. Wszelkie informacje na temat towaru w ofercie sklepu są zgodne z danymi katalogowymi producentów. Sklep zastrzega sobie prawo do ewentualnych błędów.

 22. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.

 23. Przelewy24 - operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

 24. Każda zmiana obecnej formy regulaminu będzie publikowana na stronie sklepu internetowego pod adresem:czarnadama.pl/regulamin-sklepu. Ostatnia aktualizacja regulaminu miała miejsce dnia 24.09.2014.