eBiuletyn-Newsletter

Producenci

DLA NIEGO

DLA DZIECKA

Ostatnio przeglądane

Producenci

Mamy 43 producentów.

 • ALLES

  0 produkty

 • AVA
 • BRUBECK

  Marka Brubeck powstała w 2005 roku w Zduńskiej Woli, w oparciu o wyłącznie polski kapitał. Zajmuje się projektowaniem oraz produkcją termoaktywnej odzieży sportowej oraz bawełnianej i wełnianej bielizny bezszwowej. Marka BRUBECK to lider na rynku termoaktywnej odzieży w Polsce. Od 8 lat specjalizuje się w produkcji, której głównym celem jest zapewnienie prawidłowej termoregulacji organizmu oraz skuteczna ochrona ciała przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Podchodzi do tego zadania w poczuciu współodpowiedzialności za zdrowie i codzienny komfort osób, dla których aktywność to styl życia. Filozofię streszcza hasłem „BRUBECK – Your Body Guard”. Dlatego swoje produkty adresuje do ludzi poszukujących efektywnej ochrony i komfortu w każdych warunkach atmosferycznych oraz różnych porach roku i sytuacjach życiowych.

     Dzięki jednej z najnowocześniejszych linii technologicznych w Europie, z której korzystają także znane, zagraniczne marki, jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu odzież najwyższej jakości. Park maszynowy pozwala nam na dowolne kształtowanie dzianin w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań i funkcjonalności. 

     Poza uniwersalnymi, całorocznymi kolekcjami DRY i THERMO w ofercie znajdziecie Państwo odzież specjalnie dedykowaną dla miłośników biegania, fitness, narciarstwa, sportów rowerowych i motorowych.

      W celu skutecznego dotarcia do klientów marka BRUBECK rozwinęła ogólnopolską sieć dystrybucji, na którą składa się ponad 1000 punktów sprzedażowych. Ponadto z powodzeniem sprzedajemy produkty w 16 krajach europejskich. Wśród nich są: Niemcy, Austria, Francja, Wielka Brytania, Włochy, Norwegia, Szwecja, Holandia, Rosja, Ukraina, Węgry, Czechy, Słowacja, Litwa, Łotwa, Estonia.

     Jedną z wielu inspiracji są pasje i wyzwania, które stawiają przed sobą klienci. Dlatego konsekwentnie wspierają osoby uprawiające sport, turystykę i rekreację, którym termoaktywne właściwości odzieży pomagają w osiągnieciu wyznaczonych celów. Firma BRUBECK angażuje się również w akcje społeczne i charytatywne.


 • CAPRICE

  0 produkty


 • DAREX

  P.W. Darex - Arpis działa na rynku bieliźniarskim od 1991 roku. Jest producentem wyrobów własnej marki. Cieszy się coraz większym zaufaniem, pozyskując tym samym coraz więcej klientów. Oferuje szeroki asortyment wzorów używanych przez każde pokolenie. Aby czuć się wygodnie zakładamy bieliznę sportową, aby prowokować - coś bardziej wytwornego. Firma ze szczególną troską dba o klienta, produkując modne wyroby dające poczucie wygody, swobody i gwarantujące pełną satysfakcję użytkowania. Każdy człowiek jest inny. Urodę i indywidualność podkreśla między innymi bielizna. 

  0 produkty

 • ESOTIQ

  0 produkty

 • EWA BIEN

  0 produkty


 • GABRIELLA

  Gabriella to najlepszej jakości polskie wyroby pończosznicze, które dostępne są na rynku już od 1996 roku. Trwałe, eleganckie i misternie wykończone pończochy, rajstopy, podkolanówki, legginsy i skarpetki to główna oferta marki, która stale poszerza swój asortyment, starając się sprostać najwyższym wymogom Kobiet.

  Artykuły Gabriella zyskały sobie zaufanie zarówno polskich odbiorców w branży hurtowniczej i dystrybucyjnej, jak i doceniane są przez zagranicznych nabywców w 35 krajach całego świata. Z dnia na dzień zwiększa się liczba Kobiet, które doceniają przystępną cenę, wytrzymałość oraz gustowne wykończenie oferowanych rajstop i innych artykułów pończoszniczych Gabriella.

  Wszystkie wyroby marki przygotowywane są z wykorzystaniem najlepszej jakości materiałów znanych producentów lokalnych i zagranicznych, a także zastosowanie nowoczesnego parku maszynowego zapewnia Kobietom pełne zadowolenie z oferowanych artykułów. Z tego powodu Gabriella została dwukrotnie odznaczona nagrodą „Najlepsze w Polsce” oraz Laurem Konsumenta w kategorii „Odkrycie roku”.